BAHÇELERİNİZİ UYGUN FİYATLARA KALİTELİ ÜRÜN VE İŞÇİLİKLE GÜVENLE HALE GETİRİYORUZ!
Kurumsal

Ankara Beton Direk firması olarak imalatımızı büyük bir titizlikle işimizi ciddiye alarak yapmaktayız. İmalata başladığımız günden beri alınan siparişleri zamanında yetiştirmek, montajını plana uygun yapmak, kaliteli malzeme kullanılarak imalat yapmak, sağlam ürünler üretebiliyor olmak, saygılı hizmet sunumu ve güler yüzlü hizmet sağlamak başlıca prensibimizdir.

Güvenliğinizi sağlayabilmek, park, bahçe veya muhitinizin sınırını belirleyebilmek adına üretilen beton direklerin isteğinize ve ihtiyacınıza göre seçebileceğiniz farklı ebatları bulunmaktadır. İş etiği gereği iş planlamasına firmamız tarafından oldukça önem verilmektedir. Kurumsallığın bina ve ofisten ibaret olmadığının bilincinde çalışarak imalata ve montaja devam etmekteyiz. Ürettiğimiz ve montajını tamamladığımız ürünleri görebilmek için foto galeri bölümüne tıklayarak göz atabilirsiniz.

tel-orgu

Ankara Tel Örgü

Firmamız tarafından üretilen ve montajı yapılan ürünleri; beton direk, beton düz direk, beton payanda direk, beton eğri direk, tel örgü, jiletli tel, bağ ve bahçe kapıları olarak sıralayabiliriz. Ürettiğimiz her ürüne aynı değeri veriyor, üretim aşamasında hepsine aynı eforu sarf ediyoruz. Üretimde ve montajda, alanında uzmanlaşmış, profesyonel teknik ekibimiz hızlı ve akıcı çözümler üreterek, montajı sorunsuz bir şekilde tam isteğinizi göre tamamlayacaktır.

 

Ankara Beton Direk olarak profesyonelliğe önem veriyor olmak vazgeçilmez bir unsurlarımızdan biridir. Özel şirketler, kişisel alanlar, kamu binaları çevresi geniş müşteri portföyümüz içerisindedir. Her müşterimiz ve her müşterimizin talebi bizim için önemlidir.

Yenimahalle Mermerciler Sitesi Son Blok Numara 20’de hizmet veren firmamıza iletişim bölümünde belirtilen telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Fiyat teklifi almak, detaylı bilgi istemek için mail adresimize e posta atabilirsiniz. Ankara Beton Direk yetkilisi Mustafa Kurt tarafından ilke edinilmiş olan devamlı ve düzenli çalışma prensibi firmamızı her geçen gün ileriye taşımaktadır. Kurumsal ve işinin ciddiye alan bir firma ile çalışmak size zaman kazandırmanın yanı sıra işlerinizin düzenli yapılmasını sağlayacaktır.

Karşınızda isteğinizi anlayabilecek, anlayış ile karşılayabilecek, işe sizin önem verdiğiniz derece de önem verecek bir firmanın olması içinizin rahat olmasını sağlayarak, sizi yormayacaktır. Yaptığımız işin sadece beton direk imalatı olmadığının, bizlere güvenliğinizi emanet ettiğinizin farkında olarak çalışmak kendimize olan güvenimizi artırmaktadır.

 

09 Haziran 2016 tarihinde eklendi. 3246 kez okundu