BAHÇELERİNİZİ UYGUN FİYATLARA KALİTELİ ÜRÜN VE İŞÇİLİKLE GÜVENLE HALE GETİRİYORUZ!
Beton Direk Fiyatları
beton_direk-demirtas_tel

 

Ankara Beton Direk Fiyatları konusunda firmamız sizlere en uygun teklifi verecektir. Firmamız imalatını yaptığı düze ve eğri beton direkler ile destek amaçlı kullanılan beton payanda üretimini yapmaktadır. Toplu satışımız bulunmaktadır. Beton direk konusunda stok sıkıntımız bulunmamaktadır.

Çevre güvenliğine vermemiz gereken önem gün geçtikçe zorunlu hale gelmektedir. Güvenliğimizi sağlayan malzemelerin hangi teknolojilerle üretildiğini bilmek müşterilerin en doğal hakkıdır. Ankara’da Beton direk imalatı yapan firmamız bu konuda sizlere çok iyi beton direk fiyatları sunmaktadır. İmalat, satış ve montajı yapılan ürünlerin uzun yıllar kullanılması maksadıyla teknolojinin tüm imkânlarını seferber ettik. Tecrübe sahibi personelimizle imalat ve montajda sorunsuz iş teslimi yapmaktayız.

Her zaman kaliteyi ve uygun fiyatları sizlere sunan şirketimiz Beton Direk İmalatı, Satış ve Montajı hususunda bölgenin ve ülkemizin en saygın şirketi konumuna geldi. Ürettiğimiz beton direklerin ham maddesinde özel nitelikli beton karışımlar kullanıyoruz. Isı, soğuk ve darbelerden etkilenmeyen ürünlerimiz birçok okul, şantiye, fabrika, ev, büyük tarım arazileri ve sanayi bölgeleri tarafından ısrarla sipariş edilmektedir.

          Montaj İşini Nasıl Yapıyoruz?

Ürettiğimiz direklerin montajını yer tespitini yaptıktan sonra gerilme ve sıkı gömülme hesaplarını yapıyoruz. Montaj esnasında tam sıkıştırma teknikleri uyguluyoruz. Dışarıdan gelen esnemeleri kolay yutması için belli gerginlik ve aynı düzlemde teraziye alma işlemlerini profesyonel kişilere yaptırıyoruz. Beton Direk İmalatı, Satışı ve Montajı ancak uzman ekiple kaliteli malzemeyle imal edilerek monte edilmesi gerekir. Aksi halde mevsimlerin değişmesi, kuraklık, aşırı yağış ve sıcaklık gibi doğa olaylarında birçok sıkıntı yaşanması muhtemeldir. Çevrenin güvenliğini sağlayan beton direkler üretilirken çeşitli testlere tabi tutulmaktadır.

beton-direk

ankara beton direk fiyatları

Çekme dayanımı hesapları, aşınmaların ölçülmesi, belli sayılarda beton numuneleri alınarak dijital preslerde kırılma testleri uzman çalışanlarımızca sürekli yapılmaktadır. Kendini sürekli yenileyen firmamız en ileri sistem ve son teknoloji kullanmaktadır. Ürettiğimiz her ürünü kalite kontrol esaslarıyla gözden geçiriyoruz. Birçok firma tarafından tercih edilmemizin nedeni kaliteye verdiğimiz önemin gerçekliliğindendir. Satış ve montaj sonrası güvenle kullanabilen direklerimiz göze hitap eden şık tasarımlarıyla da dikkatlerinizi çekmektedir.

Her Ölçüde Uygun Beton Direk Fiyatları

Çeşitli ebat ve boy da ölçülerimiz mevcuttur. İhtiyaca göre belirli seçenekler sunuyoruz. Ankara Beton Direk Fiyatları çok uygun olup zamanında teslim ve montaj garantisi vermekteyiz. Sizlerde Beton Direk İmalatı, Satış ve Montajı yapan işyerimizi ziyaret edebilir ürünlerimizi yerinde inceleme şansı elde edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için bizi arayın.

16 Haziran 2016 tarihinde kategorisine eklendi. 22201 kez okundu
5 YORUM VAR
Ismail keskin

170cm boyunda üçyüz adet bahçe direği fiyatını çorum merkeze göndermek kaydıyla fiyat verirseniz sevinirim

25 Eylül 2016
Emre dinc

7 dönüm bir arazim var orayı beton direkli tel örgü ile çevirmek istiyorum işçiliğiyle hepsi beraber metresini ne kadara dosersiniz

1 Ekim 2016
ramazan sarı

33m en 250 m boy bahçem 2m direk kaliteli bir kafes telle çevirsem bana maliyeti nekadar olur

28 Şubat 2017
ABDULLAH AVŞAR - RVA İNŞAAT

Ankara ilinde 950 MT uzunluğunda bir bölgeyi,Kafes tel çitin yapılacağı güzergah boyunca 3 m arayla zemine 50x50x50 boyutlarında çukurların açılması, 10×10 cm boyutlarında 240 cm yüksekliğinde eğik başlı (eğik kısmı 40 cm) beton direklerin 50 cm’i gömülü olacak şekilde B225 demirsiz betonla çukurların içerisine gömülerek sabitlenmesi, beton direklerin her 10 direkte bir çift payanda ile desteklenmesi, dikilen direklerin düz kısımlarına et kalınlığı 2.5 mm göz aralığı 60×60 mm olan 150 cm yüksekliğindeki galvanizli kafes tel örgünün çekilmesi, kafes telin direğin üzerindeki deliklere en az üç delikten 2 mm kalınlığındaki bağ teli ile bağlanması, beton direklerin düz kısmına 3 sıra 2.5 mm kalınlığındaki gergi teli çekilerek her iki direk arası gergi tellere en az 50 cm ara ile bağlantı yapılması, direklerin eğik kafalarına düz 3 sıra 2.5 mm çapında galvanizli dikenli tel çekilmesi işlerinin şartnamesindeki tüm detaylarına uygun olarak yapılması için, tel çit çekimi yapılacak tüm beton, kazı, kalıp, demir vb. işleri, her türlü malzeme ve zaiyatı, her türlü işçilik inşaat yerindeki yükleme, yatay ve düşey taşıma, boşaltma, nakliye, araç gereç giderleri dahil KDV hariç anahtar teslimi götürü bedel fiyat vermenizi rica ederim.
Abdullah AVŞAR
0 533 453 6424

4 Mart 2017
mehmet çalış

s.a bahçe tel örgüsü işinide yapıyormusunuz yoksa işiniz sadece imalat mı ????

26 Nisan 2017
YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapın.