BAHÇELERİNİZİ UYGUN FİYATLARA KALİTELİ ÜRÜN VE İŞÇİLİKLE GÜVENLE HALE GETİRİYORUZ!
Kaliteli Beton Direk
beton-direk

İşletmemizde beton direkler dökümü yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize istenilen metre ve kalınlıklarda olmak şartıyla ve ayrıca işletmemizde imal edilen düz boyunlu ve yuvarlak olmak kaydıyla her çeşit beton direk imalatı yapmaktayız.

Firmamız kurumsal bir işletme olup bu sektörde siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamayı ve sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

Beton direk imalatı istediğiniz demir ölçülerinde örneğin 6 mm ve 8 mm vs. gibi ölçülerde ve eterli ve etersiz olmak üzere TSE standartlarında beton direk imalatı yapılmaktadır.

İşletmemiz de beton direk yapımında çit direkleri, Elektrik direkleri, ve bunun gibi beton direk ebatlımalar ile özel siparişler alınarak müşterilerin isteği doğrultusunda beton direk imalatı firmamız tarafından titizlik ve özenle yapılmaktadır. Beton direkler işletmemiz bünyesinde kurulan şantiyede dökülmektedir ve siz değerli müşterilerimize özenle sunulmaktadır beton kalitesi üst düzey olup gerekli standartlar içerisinde yapılmaktadır.

İşletmemiz beton direk satışı ve montajı konusunda işletme bünyemizde satış ve pazarlama departmanları siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusundaki siparişlerinizle ilgilenmekte ve size özel fiyatlarla sizlere yardımcı olmakta ve üretilen beton direk vs. gibi siparişlerinizi en kısa sürede teminini sağlayarak siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmak için çabalamaktayız.

beton direk

beton direk

İşletmemiz almış olduğunuz ürünleri sizlere en ekonomik tarifelerle hesap edilmekte ve müşterilerimize iş bitiminde fatura edilmektedir, siz değerli müşterilerimize ödeme imkânları sağlanmakta olup istemiş olduğunuz ödeme seçenekleri sizlere sunulmaktadır.

İşletmemiz satış ve pazarlama departmanımız sizin istemiş olduğunuz ürünleri sipariş edildiği günden itibaren imalatına başlanmakta ve sizlere bu ürünün satışı ve montajı konusunda sizlere yardımcı olmaktayız. İşletmemiz istemiş olduğunuz ürünleri müşterinin vermiş olduğu adrese teslimini sağlıklı bir şekilde yapmaktadır.

          Satışı ve montajı sırasında işletmemiz tarafından doğabilecek her türlü olumsuzluklardan sorumlu olmaktadır. İşletmemiz siparişlerin tamamlanmasının ardından en kısa sürede sizlere ulaşarak montaj işlemlerinin gerçekleşmesi için sizlere yardımcı olmakta ve Montaj sırasında işletmemiz bünyesinde çalışan işlerinde deneyimli personellerimizle siz değerli müşterilerimizin istediği bölge veya şehirlere isteğiniz doğrultusunda yaptığımız imalatların montajı için personel göndererek yardımcı oluyoruz.

Yapılan imalatlarda nakliye ve montaj gibi konularda aşağıda belirtilen hususlar göz önüne alınarak müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

İşletmemiz siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda satış öncesi sizlere satış ve montaj sözleşmesi düzenlemekte olup iş bu sözleşmede tarafınızdan istenilen siparişler eksiksiz ve tam olarak yazılarak sizlerin isteği doğrultusunda montaj konusu hakkında yardımcı olmaya çalışıyoruz ayrıca yapılan imalatların teslimi konusunda Nakliye gibi bazı önemli bilgileri müşterilerimize aktararak kendi istek ve arzularına göre veya müşteri kendi nakliye ve montajlarını kendileri yapmak istedikleri takdir de de kendilerine istedikleri her konu husussunda yardımcı olmaktayız. İşletmemiz için güven ve memnuniyet önemlidir.

İşletmemiz siz değerli müşterilerimizin 7/24 hizmetinde olup istemiş olduğunuz her türlü imalatta sizlere yardımcı olmaktadır. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

17 Temmuz 2016 tarihinde kategorisine eklendi. 3699 kez okundu
1 YORUM VAR
Ertuğrul Enişte

140 metre boyunda 35 metre eninde bir arazimizin çitlerle böleceğiz 350 metre çevre 150 mtre ara bölme için beton direk ve tel örgü ihtiyacımız var yer sivas merkez 0-505-3576500 ararsanız sevinirim

24 Mayıs 2019
YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapın.