BAHÇELERİNİZİ UYGUN FİYATLARA KALİTELİ ÜRÜN VE İŞÇİLİKLE GÜVENLE HALE GETİRİYORUZ!
Sağlam Duruş, Yüksek Kalite
Ankara Payanda

Payanda beton diğer adıyla beton direk tel çitlerin sağlam durması ve istenilen yere uygulanabilmesi için verilen bir hizmettir. Durdurucu direkleri destekler. Payanda imalatı dikkat isteyen zor bir iştir. Birçok kullanım alanı vardır. Bu anlamda müşteri portföyü oldukça geniştir. Beton direkler yapılırken yüksek kaliteye önem verilir ve özel teknikler kullanılır. Üretimini yaptığımız ürünün satışı ve montajı bize aittir. Müşterilerimize sunduğumuz ürünümüzün yanında bu hizmetimizde vardır. Firmaların bizimle iletişime geçmesi ve sonrasında istedikleri ürünü gönül rahatlığı ile beklemeleri yeter. Karşılaşacakları ürün, kaliteyi adı gibi üstünde taşıyor olacaktır.

          Payanda imalatı sağlamlığı göz önüne alınarak yapılması gereken bir iştir. Bunun için betonun dökülmesinden fırınlanmasına kadar her aşamanın dikkatle incelenmesi gerekir. Ürünün uzun ömürlü olması için belli şartlar vardır. Bu incelikler her imalatçı tarafından bilinmez. Bizi farklı kılan üretim kısmında kaliteli malzeme, profesyonel ekip ve kendimizi sürekli geliştiren yapımızdır. Payandalarımızın satışı ve montajı büyük bir önem içinde, her kısmı önceden planlanarak yapılır. Beton direklerin fiyatı metresine göre değişmektedir. Farklı farklı birkaç ebatta yapılır. Müşterilerimizin ihtiyacını hangi ebat karşılıyorsa anlaşılıp ona göre yapılır.

beton-payanda

beton payanda

Payandalar sağlamlığı ile yaşadığınız ya da çalıştığınız alanı daha güvenli hale getirir. Her çeşit tel çit ile kolayca kullanılabilir. Bizim için önemli olan yaptığımız işin kalitesidir. Ürünlerimizin satışı ve montajı aşamasında müşterilerimize sunduğumuz ayrıntılı bilgiler, onları rahatlatır. Payanda imalatı sırasında kötü hava koşulları dahi düşünülür. İçlerinde sağlamlığı arttırmak ve kırılmaları önlemek için özel demirler kullanılır. Buna içi çelik destekli beton da denilebilir. Payanda dayama anlamına gelen bir kelimedir. Diğer tüm direkler ve çit teli payanda üzerinde döner. Bu yüzden daha önemlidir. Etrafı çevrilecek zemin iyice araştırılmalı, ölçüleri iyi alınmalıdır. Payandalar uzun ömürlü olması, sert hava koşullarına dayanabilmesi ve daha birçok etkeni karşılayabilmesi için buhar kürüne tabi tutulur. Buhar kürü fırında kurutmadır. Firma olarak her ürün imalatımız da ve hizmetimizde yüksek kalite standartlarını kendimize örnek alıp çalışmaktayız, referanslarımız bu çalışma prensibimizi destekleyecek şekilde hizmetinizdedir.

14 Haziran 2016 tarihinde kategorisine eklendi. 2983 kez okundu
1 YORUM VAR
Ahmet karip

500 tane direk alaçam fiatı ne kadar kayseriden arıyorum

16 Şubat 2018
YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapın.