BAHÇELERİNİZİ UYGUN FİYATLARA KALİTELİ ÜRÜN VE İŞÇİLİKLE GÜVENLE HALE GETİRİYORUZ!
Bağ Teli İmalatı
bag-teli

Tavlı tel de denilen bağ telleri özel fırınlar da belirli ısılarda soğuk tellerin tavlanması ile oluşur. Burada kullanılan fırınlar elektrik ve ya doğalgaz ile çalışır. Bağ teli imalatı ve yapısı gereği kolay şekil alabilir. İnşaat ve geri dönüşüm sanayiinde yaygın olarak kullanılırlar. Kaplama işi yapan kişiler de bu tavlı tellerin pürüzsüz ve parlak olanlarını kullanırlar. Üretimini yaptığımız bu ürünün satışı ve montajı da bize aittir. İlgili inşaat ve yapı firmasının istediği yumuşaklıkta ya da sertlikte imal edilebilirler. Sunduğumuz bu avantajlar müşterilerimize, hizmete ve kaliteye verdiğimiz önemden kaynaklanıyor.

En yaygın kullanım yerleri inşaatlar olan bu teller, inşaat demirlerini bağlamak amacı ile kullanılırlar Ebatları genelde standarttır. Bağ teli imalatı firmamızın müşterilerine sunduğu ayrıcalıklardan sadece biridir. Ürünlerimiz kolay taşınabilmesi için daha küçük kangallarda yapılır. En önemlisi uygun yumuşaklığa sahip olmalarıdır. Uygun yumuşaklığa sahip bağ tellerimiz rahat şekle girebilir ve bu piyasada ki diğer ürünlere bakıldığında bir müşterilerimiz için bir avantajdır. Ürünlerimizin imalatında gösterdiğimiz hassasiyeti, aynı şekilde satışı ve montajı içinde gösteriyoruz. Her zaman kalitesi ile ve duruşuyla adından söz ettiren firmamız fiyatları ile müşterilerinin yanındadır.

ankara bağ teli

ankara bağ teli

Müşterilerimizin memnuniyetini her şeyin üstünde tutan firmamız, sürekli kendini geliştirir ve teknolojiyi her anlamda kullanır. Satış sonrası desteğimiz ile de satışı ve montajı profesyonel ekibiz tarafından yapılan bağ teli ürünümüzün, Ankara bağ teli imalatı denildiğinde akla ilk sırada gelmesinin sebebi kullandığımız üstün kaliteli üretim ürünlerimizdir. Bu yüksek kaliteyi uygun fiyata almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Müşteri sürekliliği ve güveni sağlamak en önemli uğraşımızdır. Ürün ve hizmet kalitemizi hiç düşürmeden yaptığımız satışlarımız da olumlu sonuçlar almayı hedefliyor ve siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Bağ teli kapasitemiz oldukça iyidir, istediğiniz hizmeti rahatça karşılayabilecek kapasiteye sahibiz. Referanslarımızı inceleyerek hakkımızda anlattıklarımızın daha fazlası olduğumuzu göreceksiniz. Bu sektörde karşılıklı güvenin ve özverili hizmetin her şeyden önemli olduğunu biliyor ve adımlarımızı ona göre atıyoruz. Tellerin satışı ve montajı için detaylı görüşmeler yapıyor kusursuz hizmet sağlıyoruz.

14 Haziran 2016 tarihinde kategorisine eklendi. 4120 kez okundu
YORUM YOK
YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapın.