BAHÇELERİNİZİ UYGUN FİYATLARA KALİTELİ ÜRÜN VE İŞÇİLİKLE GÜVENLE HALE GETİRİYORUZ!
Jiletli Tel İmalatı
jiletli tel

Jiletli tel, yüksek güvenli önlemlerinin sağlanması gereken yerlerde bu güvenliği sağlamak için kullanılan özellikli tel çeşididir. Telin özelliği belirli aralıklarda jilet denilen kısımların yerleştirilmesidir.

Genellikle ömürlük kullanılmaya müsait olarak monte edilen bu teller siteler, apartmanlar, konutlar, villa bahçeleri, hava alanları, fabrika ve depolar, cezaevleri, okullar, şehir içi emniyet ve asayişin sağlanması amacıyla belirlenen yerlerde ve bazen de beton duvar üzerinde ve beton direk çevresinde kullanılmaktadır. Ülke sınırlarında da jiletli telleri mutlaka görürüz, bu çeşit teller diğer tel çeşitlerine göre daha kesicidir. Ayrıca diğer tüm tel çeşitlerinin üzerlerine uygulanmasıyla birlikte güvenlik maksimum seviyeye çıkar ve garanti hale gelir. Ankara Jiletli Tel İmalatı, Satışı ve Montajı konusunda sizleri aydınlatmadan önce gelin bir de çeşitlerini ele alalım.

Jiletli Tel Çeşitleri;

-Helezonik Jiletli Tel

-Düz Hat Jiletli Tel

-Düzlemsel Jiletli Tel

-Kaynaklı Jiletli Tel olmak üzere 4 tanedir.

Bu dört çeşidin de kendilerine göre farklı olmak kaydıyla boy, yükseklik, ağırlık, aralık değerleri vardır.

jiletli-tel-ankara

jiletli tel ankara

Gelin şimdi de Jiletli Tel İmalatı, Satışı ve Montajı konusuna bakalım. İmalat konusuna değinecek olursak önce de bahsettiğimiz gibi her çeşit tel faklı şekillerde imal edilir. Örneğin; düzlemsel jiletli teller 30, 45, 60 ve 90 cm olarak üretilir. Düzlemsel jiletli teller 4 parça, 7,5 metre, 30 metre olacak şekilde de paketlenmektedir.

Helezonik jiletli teller duvar üzerine olacak şekilde veya panel çit üzerine 40×40 olarak yapılmış V şeklindeki direkler yere sabitlenir ve bu şekle jiletli tel bağlanarak monte edilmektedir. Bu teller istenilen renge boyanabilirler. Helezon jiletli teller 10 metre olacak şekilde iki paket olarak paketlenmektedirler. Jiletli teller çok uzun bir süre kullanılabilir şekilde tasarlanmıştır.

          Jiletli Tel İmalatı, Satışı ve Montajı bu anlatımımızı satış fiyatlarıyla bitirelim.

Ürün: Galvaniz Helezon Çap: 45 Birim: Kg Ürün Fiyatı: 7,50 TL

Ürün: Galvaniz Helezon Çap: 60 Birim: Kg Ürün Fiyatı: 8,00 TL

Ürün: Galvaniz Helezon Çap: 90 Birim: Kg Ürün Fiyatı: 8,75 TL

Ürün: Galvaniz Düzlemsel Çap: 45 Birim: Metre Ürün Fiyatı: 7,00 TL

Ürün: Galvaniz Düzlemsel Çap: 60 Birim: Metre Ürün Fiyatı: 8,50 TL

Ürün: Galvaniz Düzlemsel Çap: 90 Birim: Metre Ürün Fiyatı: 10,00 TL

 

14 Haziran 2016 tarihinde kategorisine eklendi. 2760 kez okundu
YORUM YOK
YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapın.