BAHÇELERİNİZİ UYGUN FİYATLARA KALİTELİ ÜRÜN VE İŞÇİLİKLE GÜVENLE HALE GETİRİYORUZ!
Jiletli Tel Uygulaması
jiletli-tel-panel-cit

Günümüzde şantiyeler, okullar, askeri bölgeler ve cezaevleri gibi yerlerin güvenliği son derece önemlidir. Bu yerlere hem dışarıdan hem de içeriden giriş – çıkışın kontrollü olması gerekir. Böyle önemli yerler herkesin istediği gibi girip çıkabileceği yerler değildir. Böyle yerlerin güvenliği hem güvenlik personeliyle hem de kurumun etrafının beton duvar, beton direk veya çit uygulamasıyla kapatılmasıyla sağlanması gerekir.

Güvenliğin önemli olduğu böyle yerlerde yapılan beton duvar, beton direk veya çit uygulaması tek başına yapıldığında sadece belli bir yükselti oluşacaktır. Bu yükseltiye, herhangi bir kişi bir merdiven veya dayanak yardımıyla çıkabilir. Böyle durumların önüne geçmek için bu uygulamaların üstüne jiletli tel çektirmeniz çok uygun olacaktır. Çünkü jiletli tel uygulaması yapıldığı zaman herhangi bir kişi veya hırsız jiletli telin üzerinden geçemeyecektir.

ankara-jiletli-tel

ankara jiletli tel

          Jiletli tel imalatı hem düzlemsel hem de helezon olarak üretilir. Helezon jiletli teller hem sarmaldır hem de üzerinde dikenli teller vardır, bu açıdan yüksek seviyede güvenlik sağlar. Jiletli teller üretim yapılırken galvanizle kaplanır. Galvaniz kaplı jiletli teller hem daha dayanıklıdır hem de paslanmaya karşı uzun süre etkilidir. Bunun yanında Jiletli tel imalatı yapılırken kalınlığı ve boyutu da önemlidir. Düzlemsel jiletli tellerde çeşitli kalınlıklarda üretim yapılır. Helezon tellerde belli çaplarda üretim yapılır. Jiletli tel uygulanacak yere göre helezon jiletli telin küçük veya büyük çapları seçilebilir.

          Jiletli tel imalatı, satışı ve montajı profesyonel ekip tarafından yapılmalıdır. Ankara beton direk imalatı, satışı ve montajı profesyonel ekibiyle en iyi hizmet anlayışı içinde gerçekleştirmektedir. Ankara beton direk jiletli telin yanında beton direk, tel örgü, bağ ve bahçe kapıları satışı ve montajı yapmaktadır . Jiletli telin kalitesinin yanında uygulanması da çok önemlidir. Çünkü dışarıdan gözüken bu uygulama görsel açıdan da güzel olmalıdır. Ankara beton direk uzman ekibiyle jiletli tel i beton direk, tel örgü, bağ ve bahçe kapıları uygulamalarını en iyi şekilde uygulamaktadır. Bilgi ve iletişim için yapmanız gereken tek şey kendi resmi sitemize girerek bize ulaşmak. www.ankarabetondirek.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

14 Haziran 2016 tarihinde kategorisine eklendi. 2740 kez okundu
YORUM YOK
YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapın.