BAHÇELERİNİZİ UYGUN FİYATLARA KALİTELİ ÜRÜN VE İŞÇİLİKLE GÜVENLE HALE GETİRİYORUZ!
Beton Direk İmalatı
beton-direk

Beton direkler diğer direk çeşitlerine göre çok daha avantajlı ve kullanışlıdır. Ankara Beton direk imalatı diğer direklere göre daha ucuzdur. Bu da beton direğe olan talebi arttırmaktadır. Bunun yanında beton direk uygulanacak yerde yapılacağı için herhangi bir taşıma işlemine de gerek yoktur.

Beton direkler her türlü hava şartlarına dayanıklıdır ve temizlik gerektirmez. Askeri alanların çevrilmesinde, şantiyelerin etrafının kapatılmasında, yazlık villaların alan kapamasında ve birçok yerde beton direk uygulamasını kullanabilirsiniz. Beton direk uygulaması ile yaptıracağınız yer hem güvenlik açısından korunmuş olacaktır.

Beton direklerin üzerine ister tel isterseniz de çit uygulaması yaptırabilirsiniz. Bu uygulamalarla yaptırdığınız alan kapama dışarıdan daha güzel gözükecektir. Seçeceğiniz tel veya çit çeşidine göre fiyatta değişiklik olacaktır. Beton direk imalatı çeşitli boy ve ebatlarda yapılmaktadır. Yaptıracağınız yere göre boy ve ebata karar verebilirsiniz.

          Beton direk imalatı yapan firmanın güvenilir olması çok önemlidir. Yaptığı imalatın kaliteli ve dayanıklı olmasının yanında, söz verdiği süre içerisinde teslimatı yapması gerekmektedir. Bunun yanında seçilecek olan firmanın satışı ve montajı deneyimli ekip ile yapıp yapmadığı da göz önünde bulundurulmalıdır.

Ankara beton direk profesyonel ve deneyimli ekibi ile sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Uygun fiyatta beton direk imalatı yapmaktadır. Profesyonel ekibiyle satışı ve montajı gerçekleştirmektedir. Beton direk imalatında en önemli husus sağlamlıktır. Gönül rahatlığı ile satışınızı gerçekleştirebilir ücretsiz montaj hizmetinden faydalanabilirsiniz.

          Satışı ve montajı müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak yapmaktadır. Ankara beton direk müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak en kaliteli üretimi hızlı bir şekilde sizlere sunmaktadır. Her zaman müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak hizmet vermektedir. Ankara beton direği diğer firmalardan ayıran en büyük özelliği sürekli müşteri ve çözüm odaklı olmasıdır.

Siz de Ankara beton direğin bu kaliteli işleyişini, profesyonel ve deneyimli ekibini görmek için firmamıza gelebilir ve yaptıracağınız iş için firmamızdan fiyat alabilirsiniz. Ankara beton direk size en kaliteli hizmeti en uygun fiyata verecektir. Bizimle görüşmek ve iletişime geçmek için web adresimizi kullanabilirsiniz. www.ankarabetondirek.com.tr web adresimize girerek ulaşmak istediğiniz her bilgiye ulaşabilirsiniz.

09 Haziran 2016 tarihinde kategorisine eklendi. 4347 kez okundu
2 YORUM VAR
kemal kara

Eni 35 metre boyu 120 metre olan bir yeri beton Direk ve tel orgu ile cevirtirmek istiyorum. Kullanacaginiz beton direk ve kullanacaginiz tel orguler ile fiyatlarinizi ogrenebilirmiyim.

26 Mayıs 2017
Sencer Aziz

1.70 boyunda 105 adet beton direk fiyatı ne olur

1 Temmuz 2018
YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapın.